+86-917-3373399 info@yunch.tech
Apie mus
Susisiekite su mumis

Shaanxi Yunzhong Industry Development Co, Ltd

Adresas: NO.128 Gaoxin Road, Baoji City, Shaanxi provincija Kinija

PC: 721013

Tel: + 86-917-3373399

Faksas: + 86-917-3373378

El. Paštas: info@yunch.tech

Apie mus
Namuose > Apie mus

Shaanxi YunZhong Industrial Development C o. , Ltd "yra pirmaujanti tiekėja ir gamintojas titano malimo gaminių. Mes palaikome vieną iš pasaulyje išsamiausių titano gaminių asortimentų, klasifikuojamų ASTM , įskaitant lapų / plokščių, vamzdžių / vamzdžių, montavimo, juostos / strypo , vielos, užtrauktuko ir kalimo atsargų aprašą . Mes specializuojamės pažangių metalų korozijai, pvz., Titano, volframo, molibdeno, tantalo, niobio, nikelio lydinių, cirkonio . Ir palaikykite pastatytas ruošinius pagal užsakymą.  

 

Mūsų kompanija buvo pripažinta viena iš nedaugelio įmonių, turinčių gamybos pajėgumus ir technologijų plitimą, kad tiekti didėjančią titano ir jo lydinių paklausą. Turėdami naujausias technologijas titano gamybos ir bandymo įrangoje, mes taip pat turime mokslinių tyrimų ir plėtros įrangą bei sistemą, skirtą įvertinti tiekėją, kuris   Garantuoja mūsų titano gaminių kokybę.

 

Su pasaulio būstine "Titano slėnis" Baoji   Mes esame pirmaujanti kompanija, kuri specializuojasi gaminant ir parduodant chemines medžiagas, chemines medžiagas, celiuliozės ir popieriaus gaminius, farmacijos produktus, 3D spausdinimą, Off-Shore technologiją, dūmų dujų desulfurizavimą, vandens valymą, maisto ir gėrimų pramonę, geoterminę, kosminę erdvę, mediciną ir lenktynes. . Mūsų produktų ir pramonės žinios, kartu su patikima inventorizacija, leidžia mums teikti neprilygstamą paslaugą ir nuolat tiekti savo klientams titaną, kurio jiems reikia. Mes turime ilgalaikį įsipareigojimą padėti mūsų klientams daugiau nei 50 šalių visoje Amerikoje, Europa, Artimieji Rytai ir Afrika, ir Azijos ir Ramiojo vandenyno šalys.


Yunch.png